Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Семінар щодо запобігання торгівлі людьми

Багато українських громадян одержують пропозиції працювати або навчатися за кордоном. На жаль, не завжди такі пропозиції закінчуються на користь заробітчан.

Торгівля людьми стала поширеним явищем, вона є злочином, що грубо порушує права людини. Держава вживає заходів з попередження торгівлі людьми та боротьби з нею.

Саме з метою попередження торгівлі людьми та боротьби з нею, притягнення до відповідальності злочинців та надання допомоги потерпілим 21 серпня у Веселівській районній філії Запорізького ОЦЗ був проведений профінформаційний семінар «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці» для осіб, котрі перебувають на обліку у центрі зайнятості, за участю фахівців громадської організації «Егіда-Запоріжжя».

Вони детально розповіли про специфіку злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми, та механізмів протидії їм, правила виїзду за кордон. Надали інформацію щодо легального працевлаштування за кордоном і оформлення робочої візи, про надання громадською організацією «Егіда-Запоріжжя» безкоштовних консультацій перед виїздом за кордон, про допомогу потерпілим від усіх форм сучасного рабства.

Якщо людина тільки збирається за кордон, то обов’язково вона повинна скористатися порадами. Відповідну інформацію та допомогу можна отримати і в місцевих центрах зайнятості, і в державних та громадських організаціях, що надають допомогу людям, які опинилися у важких ситуаціях, місцевих правоохоронних органах.

Нетребко Олександр

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг  Веселіівської районної філії Запорізького ОЦЗ

 « повернутися до списку новин