Дата: 21.08.2018 15:56

Фото без опису

21 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч між директором Веселівської районної філії Запорізького ОЦЗ Жуковою Альбіною Іванівною та керівником філії Веселівський райавтодор ДП Запоріжавтодор Левицьким Віктором Олександровичем.

Метою зустрічі було налагодження тісного контакту між роботодавцем та центром зайнятості в частині укомплектування нових робочих місць та інформування про послуги служби зайнятості, в т.ч., щодо можливості підбору персоналу за допомогою нових сучасних технологій (відео резюме, відео презентації вакансій, онлайн співбесід, рекрутингу).

Під час зустрічі керівники обговорили питання, які часто виникають у суб’єктів господарської діяльності та труднощі при укомплектуванні штату працівників, шляхи вирішення кадрових проблем за сприяння служби зайнятості.  Директор центру зайнятості Альбіна Жукова проінформувала Віктора Олександровича про те, що відповідно до переліку пропозицій поданих навчальними закладами для професійної підготовки існує можливість організації професійного навчання працівників у галузі будівництва доріг.

В результаті зустрічі сторонами було підписано Угоду про співпрацю та досягнуто домовленості щодо забезпечення та підготовки якісного кадрового потенціалу з урахуванням нинішніх і перспективних потреб підприємства.

Заступник начальника відділу

надання соціальних послуг