Не допустимо пожеж на відкритих територіях!

Дата: 21.08.2018 10:22

Фото без опису

Як завжди у цей період року у громадян нашого району виникає потреба  у прибиранні території городів, присадибних ділянок та інших відкритих території яке супроводжується спалюванням горючого  сміття, сухої трави інших рослинних залишків з власних   присадибних ділянок. Дим який супроводжується горінням сміття заважає вільному диханню. Як правило спалювання сміття допускається з грубим порушенням вимог правил пожежної безпеки.

Громадяни допускають спалювання сміття у безпосередній блискості від будівель та споруд, поблизу копиць сіна та соломи. Накопичують його біля узбіччя доріг, тротуарів. Такі фактори можуть призвести до виникнення пожеж.

Результатом цього – є знищення природних екосистем, виникнення пожеж у місцях зберігання грубих кормів, забруднення навколишнього середовища та виникнення загрози життю та здоров’ю населення.

Веселівський районний сектор  ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців Веселівського району та громади    – не спалювати сміття та бути вкрай обережними при використанні відкритого вогню.

В разі виникнення пожежі одразу телефонуйте за  номер служби порятунку «101» або 2-15-90.

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                               О. Баша