В с. М.Михайлівка відбулося свято "Смак меду"

Свято меду в серпні стало для Веселівщини традиційним – цьогоріч уже другий  раз воно зустрічає відвідувачів в  самому центрі с. М. Михайлівка.

Свято меду  організовують, щоб популяризувати культуру бджільництва, щоб бджолярі обмінювалися досвідом та демонстрували свої досягнення. Про унікальні цілющі, поживні і смакові якості меду відомо кожному. Тому на святі  люди мали змогу  продегустувати та придбати різні сорти меду та іншу продукцію бджільництва.

На столах стояв і мед, і різна продукція медового походження, солодощі, випічка та міцна домашня медовуха. Окрім продуктів бджільництва на святі меду можна було придбати вироби народних майстрів – прикраси, іграшки, сувеніри тощо

Для  жителів села Мала Михайлівка та гостей громади було запропоновано концертна  і розважальна програми, ігри  для дітей.