Подяка

Дата: 20.08.2018 10:36

Фото без опису

В липні місяці  завершилася подорож учнівської делегації до сусідньої Польщі. Учасники отримали змогу за період перебування відвідати її наймальовничіші куточки, наситити допитливий розум цікавою інформацією, відпочити й обмінятися цінним досвідом із закордонними однолітками.

Отримані враження істотно вплинули на світосприйняття дітей, їхні уявлення про культуру країни, навіть плани на майбутнє.

Тому вважаємо за потрібне висловити свою вдячність людям, без яких виїзд і восьмиденне перебування в Польщі були б неможливими, насамперед нашому меру Кіяшку Петру Миколайовичу, депутатам селищної ради. Саме завдяки їхній зацікавленості в повноцінному відпочинку молоді й культурному обміні, відповідальному ставленню до організації подорож відбулась і залишила по собі найкращі спогади.

Низький уклін Стогній Раїсі Олексіївні, Очеретько Ларисі Миколаївні, Філь Галині Богданівні, адже вони відповідали за 17 дітей різного віку, сумлінно виконуючи усі покладені на супроводжуючих обов'язки. Ці люди завжди були поряд, щоб зробити перебування максимально комфортним, допомогти, підказати, проконтролювати.

Ще раз висловлюємо свою вдячність і найкращі побажання людям, що своїми зусиллями забезпечили учням незабутню мандрівку. Нехай доля щедро нагородить вас за усі старання!

Учасники делегації, їхні батьки й наставники