Про відключення аналогового телевізійного мовлення

На виконання міжнародних зобов’язань України в країні триває процес переходу ефірного телевізійного мовлення від аналогового до цифрового стандарту.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.06.2006 № 815 «Про затвердження Плану використання радіочастотного ресурсу України» 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення буде відключено у Запорізькій області, окрім каналів, які транслюють програми НСТУ та місцевих (регіональних) мовників, які не мають ліцензій на цифрове мовлення.

Найважливішим чинником безболісного переходу на цифрове телебачення є поінформованість громадян про кінцевий термін використання аналогового телебачення, а також отримання роз’яснень про налаштування приймальних антен, правильне підключення тюнерів та інші технічні питання.

Звертаємось до підприємців, які займаються реалізацією електронної  побутової техніки,  з проханням не  підвищювати  ціни на Т2-тюнери, антени тощо та забезпечити наявність необхідного обладнання у достатній кількості.