Дата: 16.08.2018 08:57

Фото без опису

Ліцензований обсяг 150 осіб на рівні «Магістр».  Мета підготовки фахівців полягає в набутті професійних компетентностей,  щодо ефективного управління на засадах публічності влади, демократичних принципів взаємодії влади та громадян, прозорості прийняття та ефективності реалізації управлінських рішень для забезпечення сталого розвитку регіонів шляхом активізації місцевих ініціатив і раціонального використання ресурсного потенціалу території.

Програма підготовки магістрів розрахована на 1 рік і 10 місяців за заочно-дистанційною формою навчання. Особливістю підготовки магістрів є вивчення фахових дисциплін за циклом професійної підготовки:

Менеджмент організації;

Теорія організації;

Управління адміністративними процесами в організації;

Управління людськими ресурсами в публічній сфері;

Керівник адміністративної служби та техніка адміністративної діяльності;

Правові засади адміністративної діяльності в публічному управлінні;

Лідерство і комунікації в публічному управлінні;

Організаційна культура публічного управління;

Електронне урядування;

Управління проектами і програмами територіального розвитку;

Управління інформаційними зв’язками;

Стратегічна діагностика потенціалу території;

Управління місцевими фінансами та бюджетом;

Ризик-менеджмент в територіальному управлінні;

Регулювання економічних і соціальних процесів в публічному управлінні;

Бізнес-планування;

Публічна влада;

Організація публічних закупівель;

Система місцевого самоврядування.

Сучасні вимоги роботодавців до магістра публічного управління та адміністрування потребують професійне володіння іноземними мовами, що забезпечує дана освітня програма для бажаючих вивчати фахові навчальні дисципліни англійською мовою.

Особлива увага приділяється практичному навчанню студентів магістратури в межах виробничої та переддипломної практик, а також завдяки міжнародній співпраці кафедри з європейськими університетами на основі кредитної мобільності студентів і викладачів.

Після закінчення магістратури випускникам присвоюється кваліфікація «Магістр публічного управління та адміністрування», що дає їм можливість працювати в органах державної влади, місцевого самоврядування, неурядових (громадських) організаціях, бізнес-структурах, здійснювати управління об’єднаними територіальними громадами, займатися науково-педагогічною діяльністю.

Детальну інформацію можна отримати на сайті кафедри менеджменту і адміністрування, а також за телефонами:

тел. роб. (057) 707-31-13;

тел. моб. 067-261-13-01; 050-992-32-35 Гайдученко Світлана Олександрівна, професор кафедри менеджменту і адміністрування

тел. моб. 067-913-20-34 Новікова Марина Миколаївна, зав. кафедрою менеджменту і адміністрування.