Керівники методичних об’єднань  шкіл громади ознайомилися з планом роботи серпневої колегії педагогічних працівників у 2018 році.

14 серпня 2018 року в актовій залі селищної ради відбулося засідання керівників методичних об’єднань  шкіл громади.

Засідання розпочала начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради  Дундук О.С., яка ознайомила педагогів з планом роботи серпневої колегії педагогічних працівників у 2018 році.

Також на засіданні було  обговорено такі питання:

- план роботи першого етапу (діагностико-прогностичного) по впровадженню проблеми: «Науково-методичний супровід професійного розвитку працівників освіти в умовах Веселівської об’єднаної громади (2018-2022р.р.);

-  організація та проведення серпневих методичних об’єднань.

Учасники засідання, разом з методистом відділу освіти  Кандиболоцькою О.В., працювали над складанням діагностичних карток підвищення рівня методичної грамотності педагогів.