Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ОГОЛОШЕННЯ

Веселівська селищна територіальна громада (об'єднана) Веселівського району Запорізької області

 

 

 

 

ОГОЛОШУЄ ВІДБІР

на заміщення вакантної посади керівника навчального закладу що є об’єктом комунальної власності Веселівської селищної територіальної громади:

директора комунального закладу «Веселівська опорна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради;

 

Особи, які претендують на посаду, повинні мати вищу педагогічну освіту на рівні спеціаліста або магістра, успішно пройшли атестацію керівних кадрів у встановленому порядку та обов’язковою послідуючою курсовою підготовкою з менеджменту управління, з досвідом педагогічної роботи та роботи на керівних посадах не менше 3 років. У разі неповної відповідності кандидата на посаду умовам відбору він може бути рекомендований Комісією до призначення з випробувальним терміном перебування на посаді не більше одного року.

 

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в селищній раді.

Необхідні документи: заява, особова картка (форма П-2ДС), автобіографія, дві фотокартки розміром 4х6 см, документ про освіту, паспорт, військовий квиток (для військовозобов'язаних), копія свідоцтва про проходження курсів підвищення кваліфікації та атестаційний лист.

Подавати за адресою: 72202, смт. Веселе, вул. Центральна,162, каб. № 10.

Термін надання документів - 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Дата публікації оголошення: 20.07.2018

Довідки за телефонами:  2-13-07 

 

відділ освіти, молоді та спорту

 « повернутися до списку новин