Запорізька область, Мелітопольський район

З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

Дата: 16.07.2018 08:38
Кількість переглядів: 350

Сьогодні вітають найважливіших людей в будь-якій організації, тих, від кого безпосередньо залежить наш добробут.

Саме завдяки бухгалтерам наша зарплата приходить вчасно, а фінансові справи  залишаються стабільні. Вони знають, як обчислити в думці ПДВ, звести дебет з кредитом.  День бухгалтера України - відмінний привід зайвий раз зазирнути в бухгалтерію з шоколадкою і побажати всім її працівникам приємних сум і красивих цифр, а також ніколи не втрачати документи і терпіння!

Селищний голова П. М. Кіяшко сердечно привітав бухгалтерів із професійним святом, побажав щоб баланси завжди сходилися, а зарплати легко рахувалися. Нехай робота приносить задоволення не тільки душевне, але і матеріальне. Терпіння в розрахунках і побільше хороших новин в галузі фінансів!