Увага! Конкурс «Батько року»!

З метою підвищення ролі батька у вихованні та розвитку дитини, популяризації сімейних цінностей та відповідального батьківства, розпорядженням голови Запорізької обласної державної адміністрації від 30.01.2017 № 24 оголошено обласний конкурс «Батько року».

Звертаємось до керівників  підприємств, установ, організацій, навчальних закладів з проханням надати пропозиції стосовно кандидатур для участі в зазначеному конкурсі у наведених номінаціях:

Батько року - справжній козак;

Батько року – працівник галузі металургії;

Батько року – рятівник;

Батько року – військовослужбовець, працівник Збройних Сил України;

Батько року – представник місцевих органів виконавчої влади;

Батько року – працівник органів місцевого самоврядування;

Батько року – громадський діяч;

Батько року – керівник підприємства;

Батько року – працівник агропромислового комплексу;

Батько року – працівник освіти і науки;

Батько року – працівник культури та мистецтва;

Батько року -  спортсмен;

Батько року – працівник засобів масової інформації;

Батько року – працівник правоохоронних, судових органів, нотаріату та адвокатури;

Батько року – працівник сфери соціального захисту населення;

Батько року – волонтер.

Учасниками конкурсу можуть бути чоловіки, які своєю діяльністю здійснюють значний внесок у розвиток державотворення, економіки, освіти, культури, спорту, є лідерами в різних галузях, впливають на громадське життя області.

Подання має включати:

- стислу біографію учасника конкурсу;

- відомості про внесок у зміцнення обороноздатності держави, соціально-економічний та культурний розвиток Запорізької області;

- досягнення;

- перелік нагород, відзнак, особливих заслуг;

- фото учасника.

Відомості про учасників конкурсу подаються із урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Подання у друкованому та електронному вигляді, підписане керівником установи, підприємства або організації, надати до Веселівської селищної ради  до 01.08.2018 за адресою: смт Веселе, вул. Центральна, 162, контактний тел. 2-11-04  та на e-mail: vesele_rada@ukr.net