Зустріч нашої делегації з Польщі

Дата: 11.07.2018 11:08

Фото без опису17 дітей нашої громади  віком від 10 до 16 років з 2 по 9 липня  перебували у Польщі. Сьогодні втомлені, але задоволені  діти з супроводжуючими  повернулися додому.

Селищний голова, батьки та апарат селищної ради зустріли мандрівників. В актовому залі селищної ради за круглим столом кожен мав змогу висловити свої враження від  поїздки. Слова вдячності висловили:  від учнів Оля Коваль, від батьків Романа Стогній, а  Раїса Олексіївна Стогній вручила на знак поваги Петру Миколайовичу польський сувенір.
Деякі з дітей  перебували  на відпочинку  не вперше, але враження залишилися не менш захоплюючі. Відпочинок став можливим завдяки міжнародному співробітництву, молодіжних обмінів  Веселівської громади та гміни  Котунь (Польща), яка кожного року запрошує та радо зустрічає наших дітей.

Веселівська  громада дуже радіє тому, що має можливість оздоровити наше підростаюче покоління, заохотити талановитих, активних дітей і підлітків до успішного навчання!