Попередження

Веселівська селищна рада попереджає, що згідно Постанови Уряду № 295 від 26.04.2017 року Кодексу законів про працю України та Законом України № 1774 від 06.12.2016 року «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» органам місцевого самоврядування надано право здійснювати контроль за додержанням законодавства про працю та зайнятість.

З метою недопущення правопорушення законодавства про працю та зайнятість працівники Веселівської селищної ради,   інспектор праці Веселівської селищної ради спільно з представниками поліції та Держпродспоживслужби здійснюватимуть заходи щодо виявлення незаконно працюючих підприємців та їх найманих працівників.

Для усунення правопорушення законодавства надаємо один місяць з дня опублікування попередження на сайті та ЗМІ.