Веселівська «Атмосфера» отримала Гран - прі  Міжнародного танцювального  фестивалю- конкурсу  «АзовДенс»

Дата: 09.07.2018 13:50

Фото без опису

7 липня на узбережжі Азовського моря  відбувся 10-й відкритий  міжнародний фестиваль- конкурс  хореографічного мистецтва «АзовДенс». Цього року організатори фестиваля запросили всіх учасників до  Херсонської області (Арабатська стрілка, Пансіонат «Сокіл», який знаходиться поруч з Національним парком «Бірючий острів»).

До складу журі конкурсу цього року  увійшли:

МАРКОВ ЛЕОНІД ВОЛОДИМИРОВИЧ - завідувач кафедри сучасної хореографії Харківської Академії Культури, доцент, заслужений артист України - місто Харків, Україна.

АНАСТАСІЯ ВАЛЕНТИНІВНА ВЕРСТУНІНА - педагог-хореограф Бердянського центру Дитячо-юнацької творчості імені Євгенії Руднєвої, педагог-хореограф Бердянської багатопрофільної гімназії №2, переможець багатьох міжнародних конкурсів хореографічного мистецтва.

НАТАЛІЯ КОВАЛЬ (УКРАЇНА) - солістка Театру Танцю "Олександрівський повіт", заслужений хореограф України, суддя міжнародної категорії.

Танцювальна студія «Атмосфера» щорічно приймає участь в цьому фестивалі.  Цей рік не став винятком.  На фестивалі «Атмосфера» представила на розгляд журі та глядачів 9 номерів.

У підсумку колектив отримав:

номінація – народна хореографія (10-13 р.) «По радуге» (Ірландія);

номінація –сучасна хореографія (14-17 р.) «Это мы»;

номінація – сучасна хореографія (18+) «Величайшее шоу»;

номінація – народна хореографія  (змішана) «Сердце мое кружись» (Індія)

Крім цього, студія за  номер «Сердце мое кружись» отримала грамоту в номінації «Найкраща постановка».

номінація - естрадна хореографія (до 6 років) «Свистать всех наверх» ;

номінація -  естрадна хореографія (7-9 р.) «Кто, кроме нас»;

номінація -  народна хореографія (змішана) «Любимый цветок китайской богини»;

номінація -  сучасна хореографія (змішана) «Веселые хулиганы».

номінація – сучасна хореографія (7-9 р.) «Прыгай выше головы».

Великий різновіковий колектив запам'ятався журі, коли вперше привіз на фестиваль оригінальну програму сучасного, естрадного, народного танцю.

Всього в студії «Атмосфера» займається близько 150  дітей від 3 до 17 років та старше. У фестивалі «АзовДенс» взяли участь майже 80 чоловік колективу  різного віку.  Готувалися дуже відповідально, як, власне, роблять абсолютно завжди.

Оголошення результатів  колективи чекали з великим хвилюванням та кожна нагорода викликала бурю емоцій.

Та найкраще чекало на учасникв фестивалю попереду. Найвища нагорода  -  Гран-прі фестивалю.  Перед журі стояв важкий вибір, проте «Атмосфера» була визнана найкращім колективом  фестивалю та отримала гран-прі.

З великої кількості представлених на суд журі хореографічних номерів, була відзначена саме наша «Атмосфера»! Високий професіоналізм виконання, манера, подача і звичайно віддача юних танцюристів не змогли залишити байдужими ні глядачів, ні суворе журі. Також члени журі зазначили професіональне зростання колектива, яке вони спостерігають  з року в рік.

Це вже друге гран-прі у скарбничці досягнень «Атмосфери». Нагадаємо, що 25 червня танцювальна студія «Атмосфера» отримала звання зразкового коллективу.

Вітаємо керівника, дітей, батьків учасників коллективу та пишаємося кожним вашим досягненням.

Наразі коллектив готується до участі у престижному конкурсі, який відбудеться у липні  на сонячному узбережжі Чорного моря в Болгарії.

Бажаємо студії  успіху! Чекаємо з перемогами!