Дошкільні заклади громади готуються до зими

Дата: 06.07.2018 13:45

Фото без опису

Літо зиму годує – про це добре пам’ятають ті, хто  мають власний город чи садок. Не тільки зараз ласувати овочами та фруктами, а й зробити їхній запас – наша давня традиція. Не лінуються щодо цього і працівники дошкільних навчальних закладів  Веселівської громади, турбуючись про те, щоб і взимку діти отримували необхідні вітаміни.

Так, колектив КЗ ДНЗ №1 «Оленка» заготував 13 кг сушки, КЗ ДНЗ №2 «Світлячок»- 10 кг сушки та 60 кг  заморожених ягід, КЗ ДНЗ №3 «Казка» - 15 кг сушки.