Делегація з обдарованих дітей Веселівської об'єднаної територіальної громади перебуває у Польщі

Втомливі два дні у дорозі, діти часу  дарма не витрачали: встигли не лише познайомитись і знайти спільну мову, а й відвідати Київ.

Після прибуття до гміни Котунь  дітей і керівників радо зустріли  та  поселили  до готеля,  де про їхнє комфортне проживання, харчування і дозвілля піклувались справжні майстри своєї справи.

3-го липня відбулась довгоочікувана зустріч з очільниками місцевого самоврядування. У ході зустрічі наша делегація  представила себе та  вручила подарунки польським друзям.  Продемонструвати індивідуальність іншим, поспілкуватись і активно провести вільні години мандрівники змогли на веселих заняттях з танців, а також знайомстві-тренінгу. Також не меншу увагу приділили захопливому відпочинку.

Діти і керівники приємно вражені насиченою програмою і турботою, тож плекають надії на те, що наступні дні принесуть ще більше радості як відвідувачам, так і гостинним хазяям.