Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Мобільний соціальний офіс інформує

Відповідно до графіку виїзду 03 липня 2018 року робоча група  «Мобільного  соціального офісу»  здійснила прийом громадян на території села Новоолександрівка.

До складу групи увійшли: начальник відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради Квашко Н.В., завідувач  відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Карпенкова А.В., заступник  начальника відділу «Веселівське бюро правової допомоги » Мінасян С.Л.    За роз’ясненнями та консультаціями звернулося 12 осіб.  Оформлено 4 комплекти документів на призначення субсидії, надано 3 індивідуальні консультації із спадкових, юридичних та адміністративних питань.  Мешканці села отримали відповіді та роз’яснення з отримання послуг соціального характеру, а також прослухали інформацію щодо послуг, які мають право отримувати сім’ї з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах.

  Приорітетним напрямом роботи мобільного офісу  є  надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.« повернутися до списку новин