Веселівська ОТГ переймає досвід

Дата: 03.07.2018 13:58

Фото без описуВ рамках ініціативи «U-LEAD з Європою» «Рівний – рівному» представники Веселівської громади та Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування зараз перебувають у естонському місті Раквере.

Візит має на меті переймання досвіду у сферах енергоефективності, smart-технологій та переробки сміття.  В ході семінару основна увага приділялась найкращій практиці в ЄС в області поліпшення умов життя шляхом впровадження в муніципалітетах рішень, що стосуються використання екологічно зелених та енергоефективних технологій.
В перший день перебування наші представники відвідали новітній спортивний комплекс, професійну технічну школу, яка започаткована 1912 року у якості вчительської семінарії та Rakvere ТЕЦ- підприємство з виробництва тепла та електроенергії. А ще екскурсія історичним комплексом, вечеря у замку та піша прогулянка нічним містом.