Веселівський спортсмен став першим і єдиним чотириразовим чемпіоном України з мас-рестлінгу

В м. Дніпро відбувся IV чемпіонат України з мас-рестлінгу, присвячений пам'яті бронзового призера Кубка Світу Владислава Мініч.   Веселівський район на змаганнях представляли 3 учасника: Лебеденко Юлія, Овдієнко Микола та Кушнір Олексій.

Президент федерації мас-рестлінгу України Валерій Газаєв відзначив хорошу підготовку усіх  учасників змагань. Боротьба за медалі і місця в збірній України велася серед спортсменів із Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Київської, Харківської та Миколаївської областей.

Серед жінок до 65 кг Юлія Лебеденко взяла золото, серед чоловіків в категорії до 70 кг  в четвертий раз золото залишилося за Олексієм Кушніром.  Олексій перший і поки єдиний чотириразовий чемпіон України з мас-рестлінгу.  За підсумками командного заліку команда Запорізької обл зайняла бронзу в медальному заліку.

Вітаємо наших спортсменів! Бажаємо їм нових досягнень та перемог.

Наразі наші спортсмени готуються до участі в Чемпіонаті Європи, який відбудеться у серпні  в м. Баку  (Азербайджан).