Мешканці села Мала Михайлівка цікавими заходами  відсвяткували  День молоді та День Конституції України.

Працівники культури села підготували та провели пізнавальну вікторину  для дітей та юнацтва «Безмежно кохаю красу рідного краю», у якій молоде покоління продемонструвало свої знання, вміння і кмітливість. Діти добре знають історію  нашої Батьківщини, Запорізького краю  та свого рідного села.

Далі за програмою  відбулися спортивні змагання, участь у яких взяли не тільки діти , але й батьки. Перемогла  зовсім не дружба, а молодість  і велике бажання перемоги. Переможців нагороджено  символічними  медалями  та невеликими призами. Діти отримали  пазли, а  батьки - м’ячі для підтримки спортивної форми. Усіх учасників  староста села пригостив морозивом та запросив на дискотеку.