ЗНО – на 200 балів!

Дата: 18.06.2018 09:52

Кожний випускник школи, мабуть, мріє скласти іспит зовнішнього незалежного оцінювання з обраного предмету на максимальні 200 балів. Реальність досягнення такого результату щороку доводять найбільш ерудовані учні країни. Серед них – учениця Веселівської школи № 2 Нестеренко Марія, яка склала іспит ЗНО з біології на 200 балів!

Її успіх є цілком закономірним. Це підсумок наполегливої праці теперішньої випускниці протягом усіх років навчання. Свій високий рівень знань з біології вона щороку підтверджувала перемогами як у районних, так і обласних учнівських олімпіадах, була учасником фінального, всеукраїнського, етапу біологічної олімпіади.

Традиційно у Веселівській школі № 2 біологія є профільним предметом, який вивчається на поглибленому рівні. Складну, але цікаву і важливу науку Марії допомагали успішно опановувати високопрофесійні вчителі Мусіхіна Галина Петрівна і Нестеренко Володимир Миколайович – обидва мають кваліфікацію вчителів вищої категорії та педагогічні звання вчителів-методистів.

Для теперішніх учнів Веселівщини 200 балів Нестеренко Марії мають стати прикладом і доказом того, що максимальний результат на ЗНО є досяжним не лише для елітних навчальних закладів великих міст, але й для випускників селищних та сільських шкіл.

І.Тополь

Заступник директора з НВР

КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»