Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Веселівська ОТГ знімає новий фільм

Молодіжний хаб Веселівської селищної ради започатковує проект «Кіноканікули». Його мета – сприяти творчому розвитку молоді та організувати цікаве дозвілля під час літніх канікул.

    11 червня розпочалися зйомки художнього короткометражного фільму про досягнення нашої громади.  Фільм не тільки розповідатиме про переваги децентралізації та зміни, які відбулися у Веселівській ОТГ, але й порушуватиме проблему еміграції, яка зараз дуже гостро стоїть в українському суспільстві.

   Сценарій, вірші та слова до пісень пише Олена Дмитерко, музику – керівник гуртка «Вокально-інструментальний ансамбль» ПКЗ «БДЮТ» Валерій Шаповалов. Головний режисер та оператор фільму – Руслан Ткаченко. Режисер, відповідальний за роботу з акторами – педагог-організатор КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Оксана Лісовенко.

    У фільмі вже встигли знятися як діти молодшого шкільного віку, так і учні старших класів, а один із музичних номерів виконав ансамбль музичної школи «Унісон». Попереду ще багато цікавого. У зйомках буде брати участь ще більше молоді.

     Молодіжний хаб вдячний за сприяння у проведенні зйомок Веселівській селищній раді, засновнику «Азов Авто Ательє» Василю Киреєву, директору КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Нестеренко Людмилі Миколаївні, директору КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1» Артім Нелі Миколаївні, вчителю музичної школи Глобі Лілії Анатоліївні, акторам, а також усім, хто разом із нами бере участь у створенні фільму.

                                                                    Олена Дмитерко

    

 

 « повернутися до списку новин