Веселівська громада: зміни починаються з кожного

Дата: 12.06.2018 16:13

Фото без опису12 червня 2018 року відбувся  кіноклуб  «Веселівська громада: зміни починаються  з кожного», який зібрав небайдужих мешканців громади.

Це  четвертий, останній захід  в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні». Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку.

Нашій громаді виповнюється скоро вже три  роки. За цей час багато змін відбулося на нашій території, про  це свідчать фільми, які були продемонстровані запрошеним. Це «Веселівська ОТГ презентує фільм про громаду», «Веселе сьогодні. Зміни починаються з кожного»,  «Веселівська ОТГ».

Для всіх присутніх цікавою та корисною була інформація Москаленко Юлії Іванівни начальника відділу інформаційної та внутрішньої політики і редактора радіо «Веселе ФМ» Менжинського Юрія Романовича.

Приємно, що в громаді є люди, які не байдужі до  змін і активно долучаються до них.

Захід пройшов у доброзичливій та теплій атмосфері.

О.Бондаренко

Л.Мовчан