Навчальна практика в Широківському НВК

Дата: 12.06.2018 13:54

Фото без описуЗ 29 травня по 11 червня в Широківському НВК тривала навчальна практика для учнів 5-8 та 10 класів.  Цікаво та змістовно пройшли для нас ці дні.

Учителі нашої школи проводили різноманітні заходи: математичні КВК, інтелектуальні ігри з української мови та літератури, зарубіжної літератури, географічні вікторини, біологічні дослідження, конкурси з англійської мови.  Ми вчилися створювати історичні презентації, відеофільми. Не менш цікавими були екскурсії на природу в рідному селі біля Широківського ставка, результатами яких стали творчі збірки «Поезія, що надихає», «Казки про тварин», фоторепортажі. Але найбільше всім запам’яталися екскурсії на підприємства Веселівської громади. Ми відвідали Веселівський  елеватор, «SOLAR PARK» Веселе», а також відвідали аеродром, що знаходиться на території села.

Попереду нас чекають сонячні літні канікули, під час яких ми наберемося сил, здоров’я, щоб 1 вересня знову завітати на навчання в рідну Широківську школу.

Учень 6 класу Кузьменко Роман