КП «ВОДОКАНАЛ» ІНФОРМУЄ

Дата: 11.06.2018 15:10

Фото без описуШановні абоненти!  Наголошуємо, що з 10.06.2018 вступає в силу новий Закон України «Про житлово-комунальні послуги» від 09.11.2017 року №2189-VIII. Згідно з  п.5 ст.8, п.4 ст. 26 зазначеного Закону України,  КП «Водоканал» буде направляти боржникам листи-попередження про суму боргу, в разі не сплати протягом 30 днів, з дня отримання споживачем листа –попередження, КП «Водоканал»  буде  припиняти  надання водопостачання та водовідведення.

Повторне підключення водопостачання та водовідведення буде відновлюватись за рахунок споживача протягом наступного дня з дати повного погашення заборгованості.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 2-13-44