Веселівські боксери продемонстрували свою майстерність на Запорізькому "Ярмарку спорту"

Дата: 07.06.2018 13:35

Фото без опису

З квітня місяця цього року за підтримки селищного голови П. Кіяшка, директора гімназії І. Кривка у спортивному залі Веселівської районної різнопрофільної гімназії працює секція боксу, яка одразу ж стала популярна серед юнаків та дівчат нашої громади.

Наразі, сформовано три вікових групи, в яких займаються 50 чоловік.

Заняття з боксу проводить тренер-викладач міжнародного класу по боксу та легкої атлетики Бєлка Станіслав Віталійович.

Не дивлячись на свій невеликий  строк існування, дана секція яскраво виділялася серед інших секцій, які були представлені на «Ярмарку спорту», що за підтримки Запорізького центру розвитку місцевого самоврядування відбувся  в нашій громаді нещодавно (26.05.2018).

Наші боксери були запрошені на «Ярмарок спорту», який відбувся  у  м. Запоріжжя, де вони взяли участь у показових змаганнях з боксу.

Показовий бій від нашого боксерського клубу продемонстрували боксери: Дем’яненко Микола та Довгань Микола.

У дружньому спарингу вони продемонстрували всім присутнім свою майстерність та нагороджені грамотами та медалями організаторів «Ярмарку спорту».

Нехай вдалий старт принесе нашим юним боксерам багато перемог, а нам насолодження від яскравих спортивних змагань з боксу.