День відкритих дверей у бібліотеці

Дата: 30.05.2018 16:44

Фото без опису

Цього дня для всіх користувачів  були відкриті двері усіх відділів бібліотеки,  чекали  подарунки і приємні сюрпризи.

День відкритих дверей розпочався на площі перед  бібліотекою. Весела музика, прикрашена площа – все це привертало увагу відвідувачів.

До цього свята бібліотекарі підійшли творчо  та  креативно. Були оформлені цікаві книжкові виставки, інсталяції,  які  не залишили нікого байдужими – це «Час читати» і «Читати круто!».

В фойє бібліотеки діє персональна виставка робіт технічного моделювання переможця «Конкурсу конструкторів», читача нашої бібліотеки Корж Євгенія. Виставка сподобалась усім: дітлахам та дорослим.

«Культура читання – це вміння швидко знаходити в бібліотеці потрібні книжки. А для цього необхідні основи бібліографічних знань,» – розпочала цікаву подорож у світ бібліотечних премудростей бібліограф Нестеренко Наталія Вікторівна. Вона не тільки ознайомила читачів із каталогами, але і навчила присутніх користуватися ними.

У кожного свій читацький смак і саме акція «Читацька стрічка» допомогла виявити уподобання наших читачів. Під час акції присутнім було запропоновано на дереві пов’язати стрічку  відповідного кольору до жанру літератури.

Цікавим для читачів був майстер-клас з виготовлення вітальних листівок, де вони змогли показати  свою любов до читання і бібліотеки.

У цей день проводилась акція «Мій портрет з улюбленою книгою», вікторини, конкурси, загадки. Свято пройшло цікаво та  весело.

Тож, День відкритих дверей у бібліотеці довів, що інтерес до читання та книги  не зникає.

Л.Мовчан