ТУРНІР ПАМ’ЯТІ СПОРТСМЕНА

Дата: 25.05.2018 12:26

19 травня 2018 року в спортивній залі Веселівської ДЮСШ відбувся ХХІV Всеукраїнський традиційний турнір пам’яті майстра спорту СРСР Ю.Г.Гаращенка. Вдало виступили веселівські юні борці вільного стилю, які принесли в скарбничку команди 14 медалей різного ґатунку. Чемпіонами традиційного турніру стали Артьомова Крістіна та Фісун Тарас (тренер Фісун С.В.), Прусенко Артем (тренер Євстігнєєв М.І.), Талицьких Вікторія (тренер Куксов О.С.). Срібні нагороди вибороли Лубік Дар’я, Янковецький Вадим, Сподоренко Микита (тренер Фісун С.В.), Югай Владислав (тренер Євстігнєєв М.І.) та Яковенко Андрій (тренер Демченко І.С.). Бронзовими призерами стали Вартанян Ніка, Марченко Артем, Варнавський Олексій (тренер Куксов О.С.), Стогній Сергій (тренер Фісун С.В.), Олешко Владислав (тренер Демченко І.С.).

Чемпіони та призери були нагороджені кубками, медалями, грамотами, вимпелами. Судді отримали грошову винагороду. Добре виконали свої обов’язки відділення вільної боротьби на чолі з головним суддею змагань Євстігнєєвим М.І.

Після змагань гостей, учасників, тренерів та  суддів частували смачним супом, який приготували під керівництвом тренера-викладача Куксова О.С. Хочеться висловити велику подяку всім тим, хто взяв участь у фінансуванні змагань, їх організації та проведенні: спонсорам, підприємцям, фермерам, та голові Веселівської селищної ради Кіяшко П.М..

Директор ПКЗ «ДЮСШ» Ю.В.Козюра