Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Спроможна громада – спроможна країна

23 травня Веселівська селищна бібліотека провела  виїздний інформаційний  ярмарок «Спроможна громада –спроможна  країна». Захід відбувся у селі Мала Михайлівка.

          Що таке спроможна громада – це та громада, яка  може самостійно забезпечити належний рівень освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, житлово-комунального господарства. Цікавим був виступ завідуючої селищної бібліотеки Бондаренко О.В.

          У формі невимушеного діалогу мешканці ділилися враженнями щодо змін, які відбулися в рідному селі за два роки існування ОТГ – відкриття амбулаторії та ремонт ФАПу, капітального  ремонту навчального закладу, а головною подією  стала газифікація села, ремонтуються  дороги, тому що у громаді є свій   асфальтний - міні завод.

          З досягненнями нашої Веселівської ОТГ ознайомила бібліограф селищної бібліотеки Нестеренко Н.В.

       Для мешканців села Мала Михайлівка підготували фільм про зміни, які відбулися на їх території.

         Приємно, що тут зібрались люди,  яким не байдуже майбутнє їх села.

На заході був присутній староста  Деркач Віталій Анатолійович.

        Всі отримали друковані інформаційні матеріали щодо реформи децентралізації.

      Захід відбувся в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС). Проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.« повернутися до списку новин