У Веселівській громаді відбувся обласний семінар з науково-технічної творчості учнівської молоді

З метою підвищення кваліфікації та професійної майстерності педагогів з науково-технічної творчості учнівської молоді, відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації, (№19 від 11.01.2018 р.) на базі позашкільного  комунального  закладу   «Будинок дитячої та юнацької  творчості» Веселівської селищної ради  17 травня,  на базі  соціально-освітньо-культурного округу КЗ «Веселівська  ЗОШ №2», відбувся обласний семінар «Розвиток творчих здібностей вихованців ПКЗ «БДЮТ»   в умовах об`єднаної територіальної громади».

Учасників семінару  привітав  голова  селищної ради  Кіяшко Петро Миколайович  та  начальник відділу освіти  молоді та спорту   Дундук Оксана Сергіївна.

Із задоволенням всі учасники  семінару взяли  участь    майстер -  класах, які провели  педагоги : Гапонов І.М., Борута Я. В, Ревуцька Н.В,  Ткаченко Л.В., Штефко  Р. М., Шляхова  О.  В.  Під час екскурсії учасники семінару  відвідали  приміщення ПКЗ «БДЮТ», теплицю «Веселівської  ЗОШ №1»,  чудове свято  «Вишиванки».

Підводячи підсумки обласного семінару, яке провів  Ревков О. В., – заступник директора з НМР Запорізького  обласного Центру  НТТУМ «Грані», усі учасники семінару дякували колегам з  Веселівського  ПКЗ  «БДЮТ» за високий організаційно-методичний рівень проведення обласного семінару, гостинність, щирість в обміні досвідом, своїми напрацюваннями в галузі науково-технічної творчості учнівської молоді, за корисні уміння, які вони набули під час обласного семінару.