Перспективні види зайнятості сільської молоді в Веселівській ОТГ

Дата: 18.05.2018 16:23

Фото без опису

16 травня 2018 року в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),проект виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС у Веселівській селищній  бібліотеці пройшов перший захід - зустріч-діалог «Перспективні види зайнятості сільської молоді в Веселівській ОТГ.

На жаль, у пошуках роботи та кращого життя багато молодих й кваліфікованих спеціалістів часто виїжджають з громад, саме тому важливо, щоб місцеві громади уже зараз, на етапі об'єднання, визначали систему стимулів, які б допомогли зупинити міграцію молодих людей з маленьких населених пунктів. Саме цій важливій темі була присвячена зустріч, яку відкрила завідуюча Веселівською селищною бібліотекою Бондаренко Ольга Василівна.

Цікавими та змістовними були виступи спеціаліста юридичного відділу виконавчого комітету селищної ради Редкозубова Олексія Анатолійовича, провідного фахівця центру зайнятості Бердник Наталії Миколаївни, начальника відділу взаємодії з роботодавцями Нетребко Олександра Юрійовича.

Бібліограф Нестеренко Наталія Вікторівна ознайомила  присутніх з діючими підприємствами на території громади.

Цікаву гру «Моя громада» розробила та  провела представник молодіжного центру «Welcome hub» Веселівської селищної ради Дмитерко Олена Олександрівна.

З задоволенням молодь переглянула фільм про успіхи Веселівської ОТГ.