Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Вечір сучасної української музики у День вишиванки

17 травня молодіжний хаб Веселівської селищної ради разом із музичною школою провели святковий концерт «Вечір сучасної української музики». Подія була приурочена до Дня вишиванки. У цей вечір для глядачів виступали: Белла Плетінь, Карина Бєляєва, Ольга Шаповалова, Поліна Романенко, Єсенія Губенко, Анна Бєлікова, Ернест Єгізарян, Гушуляк Анастасія та гурт «До понедельника».

        Програма складалася із найвідоміших хітів таких українських гуртів як «Океан Ельзи», «Скрябін», «The Hardkiss», виконавців Х. Соловій, О. Пономарьова, А. Мірзояна.

          Ведучі концерту - Данило Богатов та Ольга Коваль змогли на 100 % передати чарівну атмосферу свята та усю красу українського слова. Вони подавали сценарій жваво та харизматично. На сцені наша молодь трималася настільки впевнено, що їм могли б позаздрити навіть професійні ведучі із солідним стажем роботи! Яскравим завершенням заходу став вірш, який написала Ольга Коваль.

             Українська пісня - найкрасивіша у Європі. Її краса зачаровує, бентежить, додає наснаги. Українська пісня - це частина духовного життя народу. Вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним, проходить крізь довгі століття, щоб сьогодні причаровувати переливами дорогоцінних самоцвітів… У піснях постають просторі степи України, широкі ріки, краса лісів, садів, а також боротьба за волю та справедливість. Українські пісні надзвичайно мелодійні та щирі. У них немає місця для жорстокості та агресії, навпаки – прагнення щастя, кохання, добробуту, гумор. Це найкраще характеризує риси нашого народу. Давайте берегти нашу українську пісню!

                                                                                   Олена Дмитерко.« повернутися до списку новин