В бюджеті Веселівської ОТГ здійснено розподіл перевиконання

Дата: 16.05.2018 12:34

Відповідно до п.7 ст.78 Бюджетного кодексу України відділом фінансів надано офіційний висновок щодо можливості внесення змін до бюджету Веселівської ОТГ, у зв’язку  з перевищенням доходів загального фонду.

Під час засідання позачергової 52 сесії VII скликання було внесено зміни і доповнення до бюджету Веселівської ОТГ на 2018 рік в частині розподілу перевиконання бюджету станом на 01.05.2018 року у сумі – 670,178 тис.грн.

Перевиконання розподілено в обсязі 670,178 тис.грн., зокрема: на загальний фонд – 455,574 тис.грн., передача до спеціального фонду – 214,604 тис.грн.

На фінансування програм, затверджених селищною радою, спрямовано  452,344 тис.грн.

На збільшення поточних видатків установ направлено 153,834 тис.грн.

На капітальні видатки спрямовано 64,0 тис.грн.

Також на протязі квітня було збільшено дохідну та видаткову частину бюджету за рахунок субвенції з місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти `Нова українська школа` на суму 437,464 тис.грн. (придбання дидактичних матеріалів, сучасних меблів та комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту)