Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

РІШЕННЯ виконавчого комітету селищної ради про встановлення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Водоканал»

 

 

 

 

 

 

                                               Україна

                   Веселівська селищна територіальна громада

                                Веселівська селищна рада

                                                         РІШЕННЯ

                    виконавчого комітету селищної ради 

 

11.05.2018                                                                                   №45

Про  встановлення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення для абонентів КП «Водоканал»

Розглянувши звернення начальника КП «Водоканал» щодо встановлення економічно обґрунтованих тарифів на водопостачання та водовідведення для населення та інших споживачів, у зв’язку із підвищенням розміру мінімальної заробітної плати, підвищенням тарифів на електроенергію, збільшенням вартості паливно-мастильних матеріалів та з метою проведення тарифів у відповідність до економічного обґрунтування витрат на їх виробництво, відповідно до статті 11, 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства в Україні від 30.07.2012 р. №390 «Про затвердження порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», керуючись статтями  28, 51, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Веселівської селищної ради

В И Р І Ш И В:

 

          1.Протокол №1 засідання робочої групи щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення КП «Водоканал» від 17 квітня 2018р. затвердити.

2. Встановити з 01.06.2018 року КП «Водоканал» Веселівської селищної ради тарифи (згідно додатку № 1 до даного рішення) на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, які надаються комунальним підприємством для населення та інших споживачів по населеним пунктам Веселівської селищної територіальної громади, а саме:

 Водопостачання за 1м3 з ПДВ%:

  • населення – 23,04 грн;

  • для бюджетних установ – 26,50 грн;

  • для інших споживачів – 34,56 грн;

Водовідведення за 1м3 з ПДВ%:

  • населення – 20,24 грн;

  • для бюджетних установ – 23,28 грн;

  • для інших споживачів – 30,36 грн;

3. Відділу житлово-комунального господарства та благоустрою виконавчого комітету забезпечити оприлюднення даного рішення в районній газеті «Колос» та на офіційному сайті Веселівської селищної ради.

4. Дане рішення набуває чинності з 01.06.2018 року.

5. Директору КП «Водоканал» Кравцову О.С. підготовити на чергове засідання виконавчого комітету план-заходів розвитку комунального підприємства.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань житлово-комунального господарства Бабарика С.А.

 

 

Голова виконавчого комітету

Веселівської селищної ради                                                     П.М. Кіяшко

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин