Найрідніша на світі людина – Мати, та, що життя нам дала.

Дата: 14.05.2018 15:46

Фото без описуМама! Найдорожче слово в світі,

Де б не був ти, щоб ти не робив,

Назавжди вона твій шлях освітить

Ніжним серцем, відданим тобі.

Є у світі одне слово, перед яким усі народи в усі часи схиляють голови – це слово мати. Кожна людина і кожний народ мають свої святині. До цих святинь належить і шанування матері. Вона – корінь життя, берегиня роду людського. Вона дала нам життя, виростила і виховала. Через неї ми пізнаємо цілий світ та суспільство. У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами і квітами замаїться земля, теплий весняний вітер приносить до нас свято – День матері, яке відзначається на Україні в другу неділю травня з 1990 року.

Цьому прекрасному святу був присвячений тематичний вечір  «Найрідніша на світі людина – мати, та, що життя нам дала», проведений селищною бібліотекою в старших класах Веселівської ЗОШ № 1. Учні дізналися про історію свята та його традиції. З задоволенням переглянули старшокласники відеокліпи чудових пісень про маму та кадри відео презентації «Образ матері в живопису», почули прекрасні поезії.

Т. Кожевнікова