Молодіжний хаб організував зустріч із відомим спортсменом Веселівщини

8 травня у молодіжному хабі Веселівської селищної ради відбулася  зустріч із відомим спортсменом Веселівщини, чемпіоном районних та обласних турнірів із волейболу та легкої атлетики, тренером ДЮСШ – Юрієм Бєліковим.

Спортсмен розповів про свій життєвий шлях, про захоплення спортом, про змагання, а також про великі можливості, які зараз відкриваються перед молоддю. Підлітки мали можливість поставити свої запитання пану Юрію. Крім того, вони дізналися  про нові види спорту у Веселівській ОТГ. Обговорювали із тренером і проблему залучення молоді до спортивної діяльності.

Одним із основних напрямів нашої діяльності є популяризація спорту та здорового способу життя. Дуже важливо, щоб молодь мала з кого брати приклад. Саме тому наш хаб та ДЮСШ вирішили проводити подібні зустрічі. Приємно було бачити, що деякі підлітки прямо під час зустрічі виявили бажання записатися на волейбол. А це вже великий успіх! Учні у свій вільний час не будуть десь тинятися без діла, а будуть займатися спортом, виховувати у собі силу, спритність та витримку.

О. Дмитерко