Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Акція до Дня перемоги КУ "Центр соціальних послуг"

Всім відомо, що без минулого немає майбутнього. «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» - саме під цим гаслом, залучившись підтримкою голови селищної ради Петра Кіяшка та депутата Верховної ради Сергія Валентирова, комунальна установа «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради вже другий рік поспіль проводить акцію спрямовану на підтримку тих, хто має пряме відношення до свята Великої Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Саме учасники тієї безжалісної війни забезпечили наше сьогодення. Не зважаючи на тяжкі умови того часу, не жаліли ані своїх сил, ані свого життя задля збереження світлого миру для нащадків. Тому, святий обов’язок кожного з нас – берегти світлу пам'ять про тих, кого вже немає поряд із нами. А живих - огорнути своєю повагою, своїм піклуванням, своїм теплом.

 З кожним роком залишається все менше і менше тих людей, які пережили жахіття, втрати та біль тієї війни. Сьогодні, у відділенні соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» обслуговується 75 громадян поважного віку, які мають статус «Учасник війни» та «Дитина війни».

В рамках акції, до оселі кожного з них завітали працівники комунальної установи, аби передати продовольчі набори від спонсорів та щиро привітати теплим словом, подякувати за мужність і витримку в воєнні роки, за самовіддану працю під час відродження країни, за подаровані життя для наступних поколінь та збереження миру. Всім бажали міцного здоров’я, бадьорості духу, активного довголіття, тепла людських стосунків, родинного затишку і мирного неба. Даруючи тепло власних душ, соціальні працівники мали на меті завдання – запалити в серці кожного з клієнтів вогник радості. Ці поважні, сивоволосі люди поділилися  деякими спогадами зі свого нелегкого життя. І в цей момент, в їх очах, ми побачили нескінченну мужність і любов до Батьківщини.

Хочеться ще раз подякувати їм за цей день! За їх Величний подвиг!« повернутися до списку новин