Майстер – класс «Виготовлення браслета із кольорових стрічок»

Дата: 07.05.2018 08:52

Фото без опису 26 квітня  на базі    районної   різнопрофільної  гімназії   в рамках декади  початкових класів  керівник  гуртка  «Берегиня»  ПКЗ  «БДЮТ»  Ткаченко  Людмила  Вікторівна  провела  для  учнів  2-х класів  майстер-клас з  виготовлення браслета  із кольорових стрічок.

Декоративні прикраси  цінувалися завжди, але сьогодні їх популярність б`є всі рекорди.   Дівчата завжди полюбляли різнокольорові шовкові  стрічки.  Ними прикрашали  волосся, одяг, виготовляли  квіти,  брошки  та браслети. Ось такі  браслети із кольорових стрічок  виготовили учні 2-х класів на майстер - класі Людмили Вікторівни.  Діти із задоволенням  плели  браслетики. Навіть новачки   створили  прикраси - браслетики  у такій  нескладній   техніці  виконання.

Створення браслетів своїми руками корисно у всіх сенсах. Дрібна моторика заспокоює нервову систему, а дівчачий  гардероб поповнюється набором модних і недорогих прикрас.

А  скільки  радості  приносить  така творча робота !