Екскурсія до пожежно – рятувальної частини КДНЗ №1 «Оленка»

В рамках проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» діти середньої групи КДНЗ №1 «Оленка» відвідали пожежно- рятувальну частину ДПРП -13 ДСНС.

Під час екскурсії вихованці мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, транспорт спеціального призначення , засоби гасіння пожеж. Діти фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитися костюми, в яких працюють рятувальники. Працівник ДСНС звернув увагу дітей на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповів про правила безпеки у разі пожежі.

Ця екскурсія дала можливість познайомити дітей з професією рятувальника та  навчити дітей безпеці життєдіяльності.

Дякуємо співробітникам пожежної частини ДПРП-13 за захоплюючу та пізнавальну екскурсію.

Вихователь Сєрьогіна С.В.