Веселковий настрій у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2»

Дата: 04.05.2018 15:21

З 16 по 20 квітня тривав тиждень початкових класів під назвою «Різнокольоровий тиждень».  Кожний день проходив під символом одного з кольорів веселки. Тому діти і вчителі намагалися у своєму одязі дотримуватися відповідної кольорової гами.

Усмішки сяяли на обличчях дітлахів. Все навколо стало таке яскраве, що навіть навчатися стало цікавіше! Але не тільки різнобарв’ям запам’ятався учням цей тиждень. Класні керівники разом зі своїми вихованцями підготували і провели багато цікавих заходів. Окрасою тижня став святковий концерт «Розмалюємо планету!», в якому взяли активну участь усі учні 1-4 класів. З цікавістю та захопленням учні 1-2 класів змагалися на «Літературному рингу» (керівник Сєчіна О.В.). Вчитель Баштава О.М. провела інтелектуальний конкурс «Хочу все знати!» серед учнів 1-4 класів. Крамаренко І.І. запросила учнів 3-4 класів до участі у природничій вікторині «Знавці природи». Виявити свої математичні здібності учні мали можливість під час «Математичного КВК» (керівник Бодрова Н.М.). А наші наймолодші школярі, учні першого класу, продемонстрували свої акторські здібності. Вони показали для всіх дітей лялькову виставу «Красная Шапочка» (керівник театрального гуртка Черняєва Л.А.).              Незабутні враження та яскраві емоції отримали наші молодші школярики під час проведення різнокольорового тижня в рамках проведення декади початкових класів. Проведені заходи дали змогу відкрити нові таланти та здібності наших молодших учнів, адже вони – майбутнє нашої школи.

О.М.Баштава, керівник МО початкових класів