ДО УВАГИ СІЛЬГОСПТОВАРОВИРОБНИКІВ, ГОЛІВ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ ТА ОРЕНДАРІВ

Дата: 04.05.2018 10:57

Фото без описуШановні колеги!

Від імені Всеукраїнської Аграрної Ради та Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад запрошуємо Вас відвідати V Міжнародну аграрну конференцію "Agri Invest Forum" та підтримати потужну аграрну силу, яка прагне розвивати галузь та економіку країни, в цілому, а також підняти імідж України на міжнародній арені.

"Agri Invest Forum" відбудеться 16 травня 2018 року, за адресою: м. Київ, ВЦ «АККО Інтернешнл», проспект Перемоги 40-Б. Початок заходу о 10.00. Організатор - Всеукраїнська Аграрна Рада.

Конференція проходить за підтримки проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Близько 1000 учасників візьмуть участь в "Agri Invest Forum": 350+ власників, директорів та ТОП- менеджменту аграрних підприємств, 350+ фінансових директорів, головних бухгалтерів та юристів, 80 голів ОТГ, представники Міністерства аграрної політики та продовольства, Міністерства юстиції, Міністерства фінансів, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, народні депутати, представники посольств, міжнародних організацій (IFC, IMF, World Bank. EBRD), провідні ЗМІ.

"Agri Invest Forum" буде представлений трьома паралельними секціями, на яких будуть обговорені наступні теми:

1.  Бізнес секція

•        Як вижити українському агробізнесу за сьогоднішніх умов

•        Земельна реформа та захист від рейдерських атак

2.  Фінансова секція “Agri Finance”

•        Податкові питання: існуючі проблеми та шляхи їх вирішення

•        Рішення для оптимізації ведення бізнесу та збереження інформації

•        Інструменти фінансування та управління ризиками

3.  Секція об’єднаних територіальних громад

•        Територіальна громада як базова ланка адміністративно-територіального устрою України: проблеми та перспективи реформування

Від імені Всеукраїнської Аграрної Ради та Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад висловлюємо надію, що Ви зможете прийняти участь в "Agri Invest Forum".

Участь для представників фінансової секції та секції об'єднаних територіальних громад - 600 грн.

(Програма форуму додається)

Голова Всеукраїнської Аграрної Ради Андрій Дикун

Голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Фурсенко

Контактна особа - Оксана Молчанова, T +38 067 470 55 63 | E.: o.molchanova@dykun.com.ua