Українська держава Скоропадського.

Однією зі сторінок української історії є події революції 1917 – 1921 років. І не можливо уявити Україну того часу без такої постаті як Павло Петрович Скоропадський.

Державний, політичний та  громадський діяч, хоробрий військовий  генерал , останній гетьман України. І не випадково, що на державному рівні відзначаються 145 років з дня його народження та 100 років з дня проголошення гетьманом та утворення Української держави Скоропадського. Цій видатній людині було присвячено історичну годину  «Українська держава Скоропадського», проведену селищною бібліотекою  в 11 групі Веселівського професійного аграрного ліцею. Багато цікавого дізналися учні про життя та діяльність  Павла Петровича Скоропадського, функціонування Української держави. Адже зроблено в різних сферах суспільного життя за короткий час було чимало. Також бібліотекарем селищної бібліотеки було підготовлено огляд літератури, присвяченої П.П.Скоропадському.

Т.Кожевнікова