Відбулася нарада щодо результатів рішення журі з нагородження премією «Диво - Дитина» в 2018 року

Дата: 03.05.2018 10:09

Фото без опису

В актовій залі  Веселівської селищної ради 02.05.2018 року відбулась нарада з керівниками закладів загальної середньої освіти та вчителями, які підготували переможців щорічної премії «ДИВО-ДИТИНА».

Селищний голова  П.М. Кіяшко звернув увагу присутніх на нагальні питання роботи з обдарованою молоддю в закладах освіти Веселівської ОТГ. Секретар селищної ради Стогній Р.О. довела до відома керівників та педагогів результати рішення журі з нагородження премією «ДИВО-ДИТИНА» в 2018 році.

Урочисте вручення премії  відбудеться  23 травня 2018 року в Веселівському селищному Будинку культури та дозвілля.