Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Позашкільна освіта.Розклад занять гуртків

Позашкільна освіта є складовою системи безперервної освіти, визначеної Конституцією України, законами України "Про освіту", "Про позашкільну освіту", і спрямована на розвиток здібностей та обдарувань вихованців, учнів і слухачів, задоволення їх інтересів, духовних запитів і потреб у професійному визначенні.

Позашкільна освіта здобувається  у позаурочний та позанавчальний час у позашкільних навчальних закладах, гуртках, студіях та секціях загальноосвітніх навчальних закладів. Здобуття позашкільної освіти ґрунтується на принципі добровільності вибору типів закладів та видів діяльності. Заклади позашкільної освіти Веселівської селищної ради є традиційними осередками формування громадянської компетентності дітей та учнівської молоді, художньо-естетичного виховання, організації краєзнавчо-пошукової та спортивно-масової роботи. Завдяки органічному поєднанню різних форм освітньої діяльності з організацією змістовного дозвілля вихованців, у позашкільному закладі створюються можливості для вирішення проблем зайнятості молоді у вільний від навчання час та умови для загальнонаукового та загальнокультурного розвитку.

На території громади працює чимало  гуртків, у яких  всі бажаючі мають змогу  знайти собі вподобання. Запрошуємо Вас цікаво провести свій вільний час.  

Ознайомитися з розкладами занять  можно за посиланнями:

ПКЗ  «БДЮТ»

Розклад  спортивних гуртків  у КЗ "Веселівська районна різнопрофільна гімназія"

Розклад шкільних гуртків  у КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2"

Розклад занять ПКЗ «ДЮСШ»« повернутися до списку новин