ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ - ПРОБЛЕМА СУЧАСНОСТІ

Дата: 24.04.2018 16:58

Фото без опису«Якщо десь існує несправедливість, це  означає, що існує загроза для всіх. Так влаштований світ, що всі ми складаємо нерозривне ціле і доля у нас одна.  Якщо щось стосується безпосередньо когось із нас, то побічно це відіб’ється й на інших».   ( Мартін Лютер Кінг)

В усьому світі торгівля людьми—один з найтяжчих злочинів проти особи.   У 2000 році Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію 55/25, яка містить Протокол про попередження та припинення торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, та покарання за неї, який доповнює Конвенцію ООН проти транснаціональної організованої злочинності.

Світова громадськість визнає торгівлю людьми злочином, який тісно пов'язаний з поняттям рабства. І  ця торгівля особливо зачіпає жінок і є брутальним порушенням їх прав.

На цю тему була проведена бібліотекарем селищної бібліотеки  виховна година в одинадцятому класі Веселівської різнопрофільної гімназії .

Були переглянуті  книги по цій тематиці: Я.Матей- «Марьяна проданная в рабство», В.Маларек-«Наташі».

Є.Газарян, бібліотекар.