Вокальний ансамбль «Горлиця» на святі «Щасливих родин».

Дата: 24.04.2018 10:45

Фото без опису

Родина, сім’я – це найдорожче для кожної людини. Ми, українці – народ, який складається з родин великих і малих, дружніх і працьовитих. Мамина пісня, батьківська хата,бабусина вишиванка, дідусева казка – все це наша родословна пам’ять, наші символи, наша історія.

В смт Михайлівка 21 квітня  відбулося свято «Щасливих родин». Природа подарувала теплий сонячний день, а вокальний ансамбль «Горлиця» (керівник Даньшин М.Н.) селищного будинку культури та дозвілля КУ «Культурно – мистецький центр» дарував гарний настрій та позитивні емоції жителям. Мешканці смт Михайлівки  зустріли колектив бурхливими оплесками та були дуже вдячні за концерт.