Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ІІІ традиційний командний турнір з шашок пам’яті О.Процеля

13 квітня на базі КЗ «Маломихайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ» за підтримки Веселівської селищної ради відбувся третій традиційний командний турнір з шашок пам’яті нашого земляка загиблого під час війни у Афганістані О.Процеля.

На відкритті турніру учасників привітали учні та колектив Маломихайлівського НВК чудовими танцями, віршами та піснями, директор закладу побажав учасникам перемог, здоров’я, та мирного неба над головою. Головний суддя змагань Бєліков Ю.В. зазначив, що ігри будуть проходити за коловою системою і переможець визначиться за найбільшою кількістю набраних очок.

В цьому році участь в турнірі взяло 6 команд, котрі складалися з однієї дівчини, юнака та дорослого представника території.

У командному заліку переможцем стала команда Веселівського  Професійного аграрного ліцею, срібні нагороди вибороли Чкаловська команда і бронзові нагороди у Новоуспенівської громади.

Турнір відбувся  на вищому рівні. Окрема подяка за організацію заходу  директору  Маломихайлівського НВК Федорову О.В.. Учасників нагодували смачним обідом, забезпечили чаєм, кавою та водою.

Призери турніру нагороджені медалями та грамотами, а переможець - кубком Веселівської селищної ради.

 

                                                                                                 М.Козюра« повернутися до списку новин