У Веселівській селищній раді відбулася зустріч з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ»  в рамках програми «Менеджери змін»

13 квітня 2018 року відбулася зустріч з представниками Німецького товариства міжнародного співробітництва «GIZ»  в рамках програми «Менеджери змін», учасником якої є Жигірь Галина, директор комунальної установи «Центр соціальних послуг».

Участь в програмі надає можливість запровадити та реалізувати проект, щодо  покращення якості соціального обслуговування незахищених верст населення громади.

Мета проекту - розширення спектру соціальних послуг що  надаються  особам/сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

На зустрічі обговорені етапи реалізації проекту, проблемні питання та шляхи їх вирішення.