Запорізька область, Мелітопольський район

До Веселівської громади з навчальним візитом завітали представники органів місцевого самоврядування Черкаської, Сумської та Хмельницької областей.

Дата: 12.04.2018 17:11
Кількість переглядів: 523

Зустріли гостей  на в’їзді до селища голова Веселівської ОТГ Петро Миколайович Кіяшко, голова Веселівської райдержадміністрації Іван Іванович Мігуля та голова  Веселівської районної ради  Віктор Володимирович Масалов.

Зустріч відбулася в рамках навчального візиту «Діяльність комунальних підприємств, надання муніципальних послуг та залучення додаткових ресурсів розвитку громади» Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та Мінрегіону України.  На базі  КЗ   «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»  відбувся семінар, в ході якого Петро Миколайович презентував проекти місцевого розвитку та відповів на запитання присутніх.

Делегація  відвідала багато цікавих місць нашої громади. Адже нам є  що показати і чим пишатися!  Урочисто відбулися  відкриття медіатеки в гімназії, FM-радіостанції "Веселе FM"  в приміщенні центральної бібліотеки, майданчика для скейтбордингу у парковій зоні  та  спортивного майданчика зі штучним покриттям  у Веселівській ЗОШ №2.

Гості також відвідали дитячий садочок "Казка", сонячну електростанцію "Солар-Парк", будинки ОСББ, ЦПАН і міні-завод з виробництва асфальту та тротуарної  плитки, молодіжний ХАБ, Веселівську ДЮСШ та шкільні теплиці.  В Веселівському  будинку культури гостей очікував невеличкий концерт, в якому свою майстерність продемонстрували найталановитіші колективи нашої громади: вокальний  колектив «DOLCE VOICE» та танцювальна студія «Атмосфера». Також гості мали змогу поспілкувались з представниками добровольчої пожежної бригади, побачили літаки ХіАТ, а деякі навіть політали. Завітали  на виробництво спортивних  машин ручної зборки. Програма візуту була насиченою. Нам приємно було спілкуватися та ділитися досвідом. Також радує той факт, що Запорізька  область серед лідерів у всеукраїнському рейтингу об`єднання громад та впровадження реформи децентралізаціі влади. Крім того, історія успіху Веселівської громади знайшла своє відображення в відеоролику «Децентралізація.live”, презентованого на розширеній урядовій нараді в м. Вінниця за участю Президента та Віце-прем`єр міністра України.

"Планів у нас багато, ми знаємо, що і як треба робити. Єдине, з чим проблема, – це час, якого не вистачає" – Петро Миколайович Кіяшко

Дякуємо за організацію  зустрічі директору Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування» Олександру Свістуну, експерту з децентралізації  Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування»  Аскаду Ашурбекову та експерту з комунікації Запорізького «Центру розвитку місцевого самоврядування» Наталії Селюковій.