Відбувся міжрайонний фестиваль Дружини юних пожежних!

Дата: 10.04.2018 09:46

Фото без опису06 квітня 2018 року у Веселівському районі на базі КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» смт Веселе відбулися міжрайонні змагання Фестивалю Дружин юних пожежних.

Захід був організований відділом освіти, молоді та спорту  Веселівської територіальної громади та районним сектором ГУ ДСНС України у Запорізькій області. У міжрайонному фестивалі змагалися юні рятувальники загальноосвітніх закладів Веселівської ОТГ, м. Мелітополь, Мелітопольського, Михайлівського та Якимівського районів. У різноманітних конкурсах юні рятувальники-пожежники розповідали про просвітницьку і профілактичну роботу своїх команд, акцентували увагу на культурі безпеки з вогнем, демонстрували високу вокальну та хореографічну майстерність, вміння з гумором говорити про серйозні речі, віртуозну роботу з реквізитом. Між творчих конкурсів проходив практичний етап. Діти тягнули квитки і показували свої знання алгоритму дій при тієї чи іншої надзвичайної ситуації.  Результати фестивалю оцінювали професійні члени журі. За підсумками всіх конкурсів максимальну кількість балів набрала команда з Мелітопольського району, яка здобула – перше призове місце, команда ДЮП КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» зайняла друге місце та трєтье місце – команда ДЮП з м. Мелітополь. В цілому всі учасники змагання показали добрі  результати, відмітили значимість професії пожежника-рятувальника, підтвердили довіру всіх громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій яка всім приходить на допомогу.   За призові місця  командам ДЮП було вручено призовий кубок, святкові торти та грамоти.

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                                   О.Баша